مطالب

آغاز بزرگترین مزایده خودرویی کشور


صبح امروز و با حضور مسؤولان کشوری و استانی بزرگترین مزایده خودرویی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با …
آغاز بزرگترین مزایده خودرویی کشور

صبح امروز و با حضور مسؤولان کشوری و استانی بزرگترین مزایده خودرویی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با عرضه یک هزار و ۳۶۷ خودرو آغاز شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در سخنانی اظهار کرد: ۴۱۷ شهید مبارزه با موادمخدر در استان کرمان تقدیم شده است.

کوروش احمدیوسفی ادامه داد: در استان کرمان اقدامات بین‌بخشی واحدها برای مقابله با قاچاق موادمخدر مثال‌زدنی بوده و کشفیات بالا نشان‌دهنده عملکرد مطلوب توسط مجموعه‌های مرتبط است.

وی عنوان کرد: دو مزایده فروش خودرو در کرمان برگزار کردیم که یکی از آنها بزرگترین مزایده در عمر ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری بوده است.

احمدیوسفی با قدردانی از همراهی و اقدامات بین‌بخشی و به‌ویژه حمایت‌های شبانه‌روزی بخشی دادستان مرکز استان کرمان و معاونان وی برای برگزاری مزایده‌های خودرویی ابراز داشت: امروز بزرگترین مزایده خودرویی آغاز شد و یک‌هزار و ۳۶۷ خودرو را به معرض فروش گذاشته‌ایم که ۵۹ خودروی سنگین، ۱۳۳ موتورسیلکلت و بقیه خودروهای سبک هستند.

وی اظهار داشت: در این مزایده همچنین ماشین‌هایی که از سال‌های ۸۲ تا ۱۴۰۱ مانده نیز تعیین‌تکلیف می‌شود و به سرانجام می‌رسد.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید