مطالب

احتکار بزرگ ایران خودرو در مشهد


مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: برای احتکار ۴۰۰۰ خودرو هایما و پژو پارس در پارکینگ ایران خودروی مشهد پرونده تخلف تشکیل …
احتکار بزرگ ایران خودرو در مشهد

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: برای احتکار ۴۰۰۰ خودرو هایما و پژو پارس در پارکینگ ایران خودروی مشهد پرونده تخلف تشکیل شده است.

به‌ گزارش ایران جیب و به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، سیدمرتضی مدنی گفت: با توجه به تأکید رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص رسیدگی ویژه به بازار خودرو و به‌ منظور برخورد با محتکران و متخلفان، تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی عصر دوشنبه از شرکت ایران خودروی مشهد بازدید کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی افزود: در گشت مشترک تعزیرات حکومتی در پارکینگ بینالود مشخص شد از ۱۰ هزار خودروی موجود ۴ هزار خودرو هایما، پژو پارس و آریسان بدون پلاک در این مجموعه وجود دارد که به ظن احتکار پرونده تخلف برای این شرکت تشکیل شد.

به گفته مدنی احراز این تخلف نیازمند گزارش کارشناسی و تأیید سازمان حمایت است که در صورت تأیید با فوریت رسیدگی خواهد شد.

وی با تأکید به مدیران این خودروساز که باید تا ۱۰ روز آینده این خودروها به دست مصرف‌کنندگان واقعی برسد، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی با کسانی که بخواهند با احتکار زمینه سودجویی و یا گرانفروشی کالایی را فراهم کنند برخورد سخت خواهد داشت.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید