مطالب

اطلاعیه جدید برای خریداران چانگان CS35 plus


سامانه یکپارچه در اطلاعیه به خریداران خودروی چانگان CS35 plus (تیپ ۲ و ۳) اعلام کرد: اگر هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده اند …
اطلاعیه جدید برای خریداران چانگان CS35 plus

سامانه یکپارچه در اطلاعیه به خریداران خودروی چانگان CS35 plus (تیپ ۲ و ۳) اعلام کرد: اگر هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده اند در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود ظرف ۴۸ ساعت اقدام کنند.

سامانه یکپارچه خودرو وارداتی در اطلاعیه ای اعلام کرده است” به اطلاع متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک، خودرو چانگان CS35 plus (تیپ ۲ و ۳) انتخاب نموده اند و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده اند می رساند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی ۴۸ ساعت آینده (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶) اقدام نمایند. در غیر این صورت، متقاضیان خودرو چانگان CS35 plus در لیست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند.”

تبصره ۱- لازم به ذکر است تا زمانی که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS35 plus را تحویل نگرفته اند، عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت.

تبصره ۲- امکان تغییر اولویت از تیپ ۲ به ۳ برای متقاضیان محترم خودرو چانگان CS35 plus محیا می شود.

تبصره ۳- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت ایشان به قوت خود باقی می ماند.

تبصره ۴- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به ایشان در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر اولویت ایشان در سامانه حذف می گرد.

ضیغمی معاون وزیر صمت هفته گذشته گفته بود: سامانه خودروهای وارداتی در یکی دو روز آینده با طراحی جدید بارگذاری خواهد شد و از هفته آینده عرضه ۸ مدل خودروی وارداتی آغاز می شود.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید