مطالب

بازگشایی سامانه یکپارچه برای ثبت‌ نام‌ کنندگان خودروهای وارداتی + نام خودروها


سامانه عرضه خودروهای وارداتی در هفته آینده برای افرادی که در مرحله اول ثبت‌نام نموده و دارای اولویت می‌باشند جهت انتخاب ۸ مدل خودروی …
بازگشایی سامانه یکپارچه برای ثبت‌ نام‌ کنندگان خودروهای وارداتی + نام خودروها

سامانه عرضه خودروهای وارداتی در هفته آینده برای افرادی که در مرحله اول ثبت‌نام نموده و دارای اولویت می‌باشند جهت انتخاب ۸ مدل خودروی وارداتی بازگشایی می‌شود.

 اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه تخصیص خودروها که دومین اطلاعیه مربوط به خودروهای وارداتی است، آمده است که به دنبال طی مسیر و فرآیندهای قانونی اخذ مجوزهای لازم (استاندارد، محیط‌زیست و…) توسط شرکت‌های واردکننده برای خودروهای وارد شده، سامانه عرضه خودروهای وارداتی برای آن دست از مشتریانی که در مرحله اول (در اسفند ماه سال گذشته) ثبت‌نام کرده و دارای اولویت هستند، برای انتخاب خودروی مورد نظر فعال و بازگشایی می‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است که انتخاب خودرو صرفاً برای متقاضیان دارای اولویت است و ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نخواهد شد و پیش از آغاز ثبت‌نام و عرضه، مشخصات فنی و تصاویر خودروهای جهت بررسی و انتخاب دقیق‌تر متقاضیان ارائه خواهد شد.

یادآوری شود که مرحله اول ثبت‌نام خودروهای وارداتی، برای متقاضیانی که علاوه بر شرایط ثبت‌نام، وجه ۵٠٠ میلیون تومانی را در حساب وکالتی خود مسدود کرده بودند، در نیمه نخست اسفند ماه ١۴٠١ (از ۶ اسفند ماه لغایت ١٣ اسفند ماه سال گذشته) از طریق سامانه یکپارچه برگزار شد.

  ۸ مدل از خودروهای وارداتی سامانه یکپارچه 

شرکت KTL 
این شرکت چهار مدل از خودروهای کره ای را با نام های کرتا، النترا، کُنا و توسان از نشان هیوندای عرضه می کند.

کوشا خودرو 
شرکت کوشا خودرو کیا سلتوس را که یک کراس اوور کره ای است را به سامانه می آورد .

سایپا 
سایپا هم برنامه دارد تا دو کراس اوور چینی خود را یعنی چانگان CS35 پلاس و چانگان CS55 پلاس را عرضه کند.

پارسیان موتور 
شرکت پارسیان موتور هم برنامه دارد تا اولین وارداتی اروپایی را به سامانه یکپارچه ببرد و فیات ۵۰۰ را عرضه کند.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید