مطالب

بلیط پرواز به سوریه کلاهبرداری است


پروازها به دمشق همچنان برقرار نشده است. با این وجود، برخی از کاروان‌های غیرمجاز برای تشرف به زیارت حرم حضرت زینب و …
بلیط پرواز به سوریه کلاهبرداری است

پروازها به دمشق همچنان برقرار نشده است. با این وجود، برخی از کاروان‌های غیرمجاز برای تشرف به زیارت حرم حضرت زینب و رقیه سلام الله علیهما به ویژه در ایام میلاد عمه سادات در حال تبلیغ و ثبت‌نام هستند.

در حالی که سازمان حج و زیارت به عنوان متولی اعزام‌ها در هفته‌های گذشته پس از ادامه درگیری‌ها در فلسطین اشغالی و ایجاد ناامنی در منطقه، سفر به سوریه را متوقف کرده است.  ناصر المحند‌، یکی از فعالان حوزه پروازی سوریه با بیان نامشخص بودن زمان برقراری پروازها از طریق فرودگاه‌های حلب و دمشق می‌گوید: مشکل در فرودگاه‌های حلب و دمشق که پرترددترین فرودگاهی سوریه‌ است، تا ۱۰ روز آینده برطرف نخواهد شد و ما پذیرش پروازی هم تا آن زمان نخواهیم داشت. در هفته‌های گذشته پروازها به مقصد دمشق که با مشکل مواجه می‌شد، در فرودگاه حلب می‌نشست. اما اکنون در این فرودگاه هم امکان فرود پروازها وجود ندارد. 

علاوه بر این، پرواز روزهای سه‌شنبه از تهران به دمشق که زائران را به سوریه اعزام می‌کرد، لغو شده و فقط یکی از شرکت‌های هواپیمایی کشورمان در مسیر سوریه فعال است.

 * مجوز پرواز اجنحهالشام به لاذقیه صادر نشده است

  شرکت هواپیمایی اجنحهالشام نیز پروازی به دمشق ندارد و با وجود اینکه قرار بود روزهای آینده این پروازها به جای دمشق در لاذقیه بنشیند، همچنان هیچ پروازی از ایران به سوریه توسط این شرکت هواپیمایی فعالیت نمی‌کند؛ تا جایی که یک منبع مطلع می‌گوید: به دلیل برخی محدودیت‌ها، نیروهای امنیتی هنوز اجازه پرواز این شرکت هواپیمایی به سوریه و حتی لاذقیه را نمی‌دهند. منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید