در مسیر تعالی

ما در کلینیک مشاوره صنعت ساختمان، معتقد هستیم در حوزه‌ای كه به طور روزافزون پيچيده، كارآمد و از نظر تكنولوژی در حال پيشرفت است، با پرورش مهارت‌ها و نگرش‌های افراد، به آنها كمک می‌كنیم تا از پتانسيل خود در صنعت ساختمان آگاه شوند.

ما به صنعت ساختمان‌سازی کشور نشان خواهد دادیم که چطور از طریق آموزش و مشاوره، می‌توان بر ذهنیت و تفکر افراد تأثیر گذاشت تا تفاوت واقعی و مثبتی را در بدنه بیمار ساخت و ساز کشور تزریق کرد.

هدف ما ارائه یک فضای آموزشی – مشاوره‌ای برای کلیه دست اندرکاران فعال در صنعت ساخت و ساز است، خواه سازندگان تجربی باشند خواه دانشجویان!. ما با استفاده از ارکان سازمانی یکپارجه و برخورداری از متخصصین مجرب، در راستای بهبود کسب و کار و رونق اقتصادی گام بر می‌داریم.

به منظور ایجاد فضایی کارآمد در آموزش و توسعه مبتنی بر عمل، ما در کلینیک مشاوره صنعت ساختمان، به تعالی فکر می‌کنیم. بدین معنا که به دنبال افزایش معیارهای توسعه فردی، کاهش مشکلات و پرورش نیروهای کار آزموده و مسئول است. ما متعهد به ارائه راهکارهای مؤثر برای کمک به افراد جهت موفقیت در صنعت ساخت و ساز هستیم.

سازندگان، پیمانکاران، مهندسان و کلیه افراد علاقه‌مند به حوزه ساخت و ساز، به منظور پیشبرد مشاغل و حرفه خود در هر مرحله که در آن قرار دارند، می‌توانند از دوره‌های آموزشی کلینیک مشاوره صنعت ساختمان بهره کامل را ببرند.

ایرانبیلدینگ از زیرمجموعه‌های موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران است.