مطالب

دومین مزایده بزرگ خودرو و ماشین آلات راهسازی


مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت: جهت جلوگیری از رسوب کالا در دومین مزایده فوق العاده شماره …
دومین مزایده بزرگ خودرو و ماشین آلات راهسازی

مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت: جهت جلوگیری از رسوب کالا در دومین مزایده فوق العاده شماره ۵۸۳ آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، حدود ۴۷ دستگاه از انواع خودرو و ماشین آلات راهسازی عرضه خواهد نمود.

 عسکری اظهار کرد: این اداره کل با تلاش شبانه روزی همکاران و با اخذ مجوزهای لازم جهت فروش خودروها از جمله استاندارد، محیط زیست و غیره، همزمان با تمام مراکز کشور ۱۴۸ دستگاه خودرو را در مزایده فوق العاده ۵۸۱ مهرماه عرضه کرد و در پایان با فروش ۱۱۳ دستگاه به ارزش بیش از ۵۵۳ میلیارد تومان بیشترین فروش در مزایده مهر ماه را در کشور ثبت کرد.

عسکری ضمن تشکر از زحمات کارکنان از آماده سازی ۴۷ دستگاه خودرو سواری و ماشین آلات راهسازی در دومین مزایده فوق العاده به شماره ۵۸۳ اموال تملیکی اشاره کرد و گفت: مجوزهای لازم از جمله دستورات قضایی، استاندارد و محیط زیست خودروها اخذ و به ارزش اولیه ۱۳۵ میلیارد تومان از دوشنبه ۲۲ آبان ماه عرضه خواهد شد.

گفتنی است، اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر ، همزمان با سراسر کشور مزایده انواع کالا از طریق عرضه در سامانه ستاد ایران برگزار می کند که در دو ماه گذشته در مجموع ۴ مزایده برگزار کرده که دو مزایده مختص خودروهای سواری و ماشین آلات راهسازی بوده و بیشترین فروش در سطح کشور انجام داده است.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید