مطالب

رهن و اجاره آپارتمان در شرق تهران چند؟


اگر قصد اجاراه واحد نقلی در نارمک دارید یک واحد که ۴۵ متر است و دارای تمام امکانات…
رهن و اجاره آپارتمان در شرق تهران چند؟

امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در نقلی در مناطق مختلف تهران داریم و بررسی می‌کنیم خانه نقلی با چه مشخصاتی می تواند خانه رهن کرد.

اقتصادآنلاین نوشت: اگر به دنبال واحد نقلی با رهن کامل در مناطق مختلف تهران هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد نقلی در نارمک دارید یک واحد که ۴۵ متر است و دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ ۴۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۵۰ متر که یک خوابه است و انباری،پارکینگ و ۱۷ ساله است را در پیروزی با ودیعه ۴۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۱۸ ساله با متراژ ۵۲ متر که دارای یک اتاق خواب،انباری است در آهنگ این واحد را با رهن کامل ۳۸۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۶۵ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۹ ساله است و یک اتاق خواب دارد باید ۵۰۰ میلیون تومان برای این واحد در شکوفه پرداخت کنید.

اگر واحدی ۵۱ متری می‌خواهید باز واحدی که ۱ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۴۵۰ میلیون تومان در شکوفه برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میدان شهدا به دنبال خانه نقلی هستید باز یک واحد با متراژ ۵۰ متر که یک اتاق خواب دارد و ۱۶ ساله است را در میدان شهدا با رهن کامل ۴۱۵ میلیون تومان در میدان شهدا قیمت گذاری شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد نقلی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

 منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید