مطالب

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه صادقیه چگونه است؟


صادقیه محله‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ۱۳۵۷ نام رسمی این محله آریاشهر…
رهن و اجاره آپارتمان در منطقه صادقیه چگونه است؟

امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در صادقیه داریم و بررسی می‌کنیم خانه دو خوابه در صادقیه با چه مشخصاتی می‌توان رهن کرد.

اقتصادآنلاین نوشت: صادقیه محله‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ۱۳۵۷ نام رسمی این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه، طرشت شمالی، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است. بخشی از این محله در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای اگر به دنبال واحد دو خوابه با رهن کامل در صادقیه هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد دو خوابه در صادقیه دارید یک واحد با متراژ ۱۰۰ متر که دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ بر ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رهن کنید. واحد دیگر با متراژ ۱۰۸ متر که دو خوابه است و آسانسور،انباری،پارکینگ و ۲ ساله است را در صادقیه با ودیعه ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۳ ساله با متراژ ۷۵ متر که دارای دو اتاق خواب،انباری و پارکینگ،آسانسور است در صادقیه این واحد را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۷۴ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۷ ساله است و دو اتاق خواب دارد باید ۷۰۰ میلیون تومان برای این واحد در صادقیه پرداخت کنید. اگر واحدی کوچکتر می‌خواهید باز واحدی که ۶۰ متر است و ۲ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۶۲۰ میلیون تومان در صادقیه برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق صادقیه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید