رویداد به وقت ساختمان

رویداد به وقت ساختمان

۲۲ الی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ – تهران

خانه عمران اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ رویدادی تخصصی و حرفه‌ای با نام «به وقت ساختمان» را برگزار می‌کند.

این رویداد از ۲۲ الی ۲۹ اردیبهشت ماه طی هشت روز با برنامه‌های متنوعی برگزار خواهد شد.«انتقال تجربه خبرگان صنعت ساختمان»،«تجلیل از پیشکسوتان حوزه ساختمان»،«برگزاری ورکشاپ‌‌ها و وبینارهای کاربردی و تخصصی»،«برگزاری دورهمی‌ها و گردهمایی‌های افراد خبره صنعت ساختمان و معماری»،«بررسی‌ و تحلیل بازار مسکن» و… برخی از برنامه‌های این رویداد است. همچنین این رویداد با ایجاد بستری آموزشی – مشاوره‌ای برای کلیه دست اندرکاران فعال در صنعت ساخت و ساز و شرکت کنندگان تلاش می‌کند تا بهبود کسب و کار و رونق اقتصادی در این حوزه را ایجاد نماید.

پیشینه ما

خانه عمران نامی شناخته شده در حوزه صنعت ساختمان است. این مجموعه به عنوان نخستین و معتبرترین هلدینگ تخصصی در حوزه آموزش‌های کاربردی و تخصصی این صنعت از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده و طی بیش از دو دهه خدمات خود را به 75000 نفر از فعالان و علاقمندان حوزه ساختمان و معماری ارائه نموده است.

رویداد “به وقت ساختمان” یکی از دهها برنامه متنوع و کاربردی «خانه عمران»است که در ادامه فعالیت‌‌های این مجموعه تلاش می‌کند تا با تکیه بر تجارب کسب شده طی دو دهه گذشته،پیوند میان حوزه آموزش حرفه‌ای و بازار کار را بیش از پیش مستحکم کند.

خانه عمران با هدف تکمیل زنجیره خدمات خود به خانواده بزرگ صنعت ساختمان این رویدادها را در مناسبت‌هایی مانند: روز معمار، روز مهندس و… برگزار نموده که به واسطه کاربردی بودن این آن‌ها، به محلی جهت تعامل اهالی صنعت، دانشجویان،کارفرمایان،سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با صنعت ساختمان و مراجع رسمی فعال در این حوزه تبدیل شده است.

برندهای مرتبط

خدمات این مجموعه در قالب برندهایی همچون:خانه معمار، خانه تعالی، مدرسه کسب و کار صنعت ساختمان، تی وی ساختمان و… به طیف وسیعی از علاقه‌مندان ارائه می‌گردد.

تاریخ برگزاری

این رویداد از ۲۲ الی ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به مدت هشت روز برگزار خواهد شد. برنامه‌‌های مختلفی برای رویداد به وقت ساختمان طراحی شده که در مقاطع زمانی صبح،ظهر و عصر به مخاطبان ارائه خواهد شد. همچنین در کنار برنامه‌های متنوع و متعدد، فضاهایی نیز برای معرفی و نمایش متریال‌های خاص و همچنین توانمندی‌های مجموعه‌های فعال در این حوزه در نظر گرفته شده است.

مخاطبان

سازندگان، پیمانکاران، مهندسان، مدیران پروژه‌، سرپرستان کارگاه‌ها، معماران، طراحان داخلی، مشاوران املاک، مهندسان و تکنسین‌ها،اهالی رسانه و کلیه افراد علاقه‌مند به حوزه ساخت و ساز جزو مخاطبان این رویداد هستند.

چرا باید در این رویداد شرکت کرد؟
 • این رویداد فرصتی بی نظیر برای تبادل تجربیات،شبکه سازی و تعاملات رو در رو میان اهالی ساخت و ساز و معماری است
 • در شو روم خدمات نوآورانه و محصولات دانش بنیان صنعت ساختمان معرفی می‌شود
 • تجلیل از پیشکسوتان حرفه و تقدیر از چهره های تاثیرگذار در تعالی ساخت و ساز امکانی برای تعامل با آن‌ها را فراهم خواهد کرد
 • حمایت از کارآفرینان جوان و استارت آپ های موفق آینده در صنعت ساختمان بخشی مهم در این رویداد است
 • معرفی فرصتهای درآمدی و مسیرهای شغلی متعدد در صنعت ساختمان خدمتی رایگان توسط این رویداد است
 • کلینیک مشاوره جهت راه اندازی یا توسعه کسب و کارهای مرتبط با ساخت و ساز راه فعالیت شما در حوزه صنعت ساختمان را هموار می‌کند
 • سمینارهای کاربردی و وبینارهای آموزشی گسترده دانش شما را در این حوزه وسعت می‌بخشد
 • کارگاه های استعدادیابی فردی و ارزیابی شایستگی حرفه ای در حوزه های شغلی صنعت همراه با مشاوره زمینه ورود شما به این حوزه را سهل‌تر می‌کند.
 • همزمان با برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی و کاربردی با هدف معرفی و توسعه برند شرکت‌های تولیدی و بازرگانی فضایی جهت تعامل مجموعه‌ها و توسعه ارتباط با فعالان حوزه ساخت و ساز فراهم است.
 • این رویداد فرصتی بی نظیر برای تبادل تجربیات، شبکه سازی و تعاملات رو در رو میان اهالی ساخت و ساز و معماری است
 • ارائه خدمات دانشجویی و کارآموزی از سوی دفتر ارتباط با صنعت ساختمان از دیگر خدمات این رویداد خواهد بود
حمایت مالی

این رویداد هشت روزه فرصتی جذاب و استثنایی برای مجموعه‌های فعال در بازار صنعت ساختمان است تا توانمندی‌ها، ویژگی‌ها و امکانات خاص محصولات و خدمات خود را به جمعی نخبه و برگزیده در حوزه صنعت ساختمان معرفی کنند!

برنامه‌های مرتبط با این رویداد در قالب کمپین‌های رسانه‌ای پیش و پس از برگزاری در رسانه‌ها و صفحات اجتماعی پُرمخاطب پوشش داده خواهد شد و اعتبار برند خانه عمران علاقه‌مندان فراوان و یاران صمیمی و همیشگی ما را در زیر یک سقف گرد هم خواهد آورد تا در فضایی حرفه‌ای با توانمندی‌ها و اتفاق‌های جدید حوزه ساختمان آشنا شوند.

خدمات اسپانسری در قالب دو طرح « AXSho» به عنوان رسانه معرفی فنی برندها و استارتاپ‌‌‌‌‌های ساختمانی و «MaTec » به عنوان شوروم متریال‌ها و تجهیزات خاص برندهای معتبر ارائه می‌گردد.

همچنین در قالب  برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی و کاربردی با هدف معرفی و توسعه برند شرکت‌های تولیدی و بازرگانی، فضایی جهت تعامل مجموعه‌ها و توسعه ارتباط با فعالان حوزه ساخت و ساز در طی هشت روز فراهم خواهد شد.

مزایای شرکت

اغلب رویدادهای صنعت ساختمان در مدت زمانی چهار روزه برگزار می‌شوند – نظیر نمایشگاه صنعت ساختمان میدکس، همایش‌ها و دیگر رویدادها؛ شرکت کنندگان برای حضور در این رویداد باید هزینه‌های متعددی صرف کنند تا صرفاً در معرض دید بازدیدکنندگان(که اغلب افراد بالقوه برای دریافت خدمات یا خرید محصولات شما نخواهند بود) قرار بگیرند و با توجه به زمان محدود و تعدد غرفه‌ها برای تعامل و انجام مذاکرات درخور فرصتی از سوی برگزار کننده در نظر گرفته نشده است؛ اما در رویداد به وقت ساختمان، با هزینه‌ مناسب در مواجهه با فعالان این حرفه قرار خواهید گرفت. تعداد شرکت‌های حاضر در این طرح بسیار محدود است. واقع شدن محل برگزاری این رویداد در مرکزی که افراد قبلاً خدمات خود را از مجموعه دریافت نموده‌اند است که از لحاظ دسترسی یکی از نقاط خوش نقشه بوده که برای تردد شرکت کنندگان سهولت را به همراه خواهد داشت.

برای شما به عنوان فعال صنعت ساختمان چه فضا و عرصه‌ای بهتر از این رویداد برای عرضه توانمندی‌ها و محصولات؟!

این رویداد در مدت زمانی هشت روزه با برنامه‌هایی متنوع و جذاب میزبان اعضای حرفه‌ای صنعت ساختمان خواهد بود. برنامه‌های مرتبط با رویداد پیش و پس از برگزاری در رسانه‌ها پوشش داده خواهد شد و اعتبار برند خانه عمران علاقه‌مندان فراوان و یاران صمیمی و همیشگی ما را در زیر یک سقف گرد هم خواهد آورد تا در فضایی حرفه‌ای با توانمندی‌ها و اتفاق‌های جدید حوزه ساختمان آشنا شویم.

تهران، انتهای خیابان سهروردی شمالی، نرسیده به خیابان مطهری،کوچه باغ، پلاک51، ساختمان موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران

تلفن : 84360-021 تماس از ساعت 9 تا 18

داخلی 141 – واحد ثبت نام (خانم مهندس ابراهیمی)

داخلی 142 – واحد روابط عمومی و اسپانسرینگ(خانم مهندس معرفت‌خواه)

خط ویژه واتساپ: 09353374029

صفحه اینستاگرام رسمی : iranbuildingcom

ایمیل رسمی : info@iranbuilding.com

فرم درخواست حضور/مشارکت در رویداد ایران بیلدینگ