مطالب

عرضه اولین کامیون الکتریکی مرسدس بنز در عربستان


شرکت Juffali Commercial Vehicles، توزیع کننده عمومی مجاز کامیون‌های مرسدس بنز، کامیون الکتریکی سنگین انقلابی اکتروس الکتریکی ۳۰۰ را در …
عرضه اولین کامیون الکتریکی مرسدس بنز در عربستان

شرکت Juffali Commercial Vehicles، توزیع کننده عمومی مجاز کامیون‌های مرسدس بنز، کامیون الکتریکی سنگین انقلابی اکتروس الکتریکی ۳۰۰ را در عربستان سعودی عرضه کرد. این کامیون اولین کامیون تمام الکتریکی از Mercedes-Benz Trucks است و نقطه عطفی مهم در پیگیری حمل و نقل جاده ای کالا بدون آلایندگی است.

به گزارش ایران جیب از تجارت‌نیوز، اکتروس، اولین کامیون الکتریکی کمپانی مرسدس بنز در عربستان عرضه شد. این کامیون تمام الکتریکی پیشرفته به گونه‌ای طراحی شده است که چیزی فراتر از یک وسیله نقلیه باشد، بلکه گواهی بر ادغام هماهنگ نوآوری و کارایی است.

کامیون الکتریکی مرسدس بنز می‌تواند گامی به سوی اهداف حمل و نقل پایدار چشم انداز عربستان سعودی ۲۰۳۰ باشد.

اکتروس الکتریکی با ظرفیت باتری خیره کننده ۳۳۶ کیلووات ساعت خود، برد واقعی تا ۳۰۰ کیلومتر را ارائه می‌دهد که آن را برای حمل و نقل توزیع ایده آل می‌کند. با قابلیت شارژ سریع خود، کامیون را می‌توان تا ۸۰ درصد در بیش از یک ساعت شارژ کرد و اطمینان حاصل کرد که همیشه برای انجام کارهای روزمره آماده است.

به نقل از Heiko Schulze ،zawya مدیر عامل Juffali Commercial Vehicles، می‌گوید: «راه اندازی eActros در عربستان سعودی نقطه عطف مهمی برای حمل و نقل پایدار در منطقه است. این تعهد ما را به پایداری در حمل و نقل و محیط زیست تقویت می‌کند. کامیون برقی نماد تعهد ما به انتخاب‌های مسئولانه و مسئولیت پذیر است. آینده‌ای پایدار، همسو با ارزش‌های اصلی ما است.»

اولاف پترسن، مدیر کل وسایل نقلیه تجاری دایملر خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA)، می‌گوید: «آوردن اکتروس الکتریکی به عربستان سعودی یک جهش بزرگ به سمت حمل و نقل پایدار است که کاملا با چشم انداز عربستان سعودی ۲۰۳۰ همسو می‌شود. این کامیون برقی پیشرفته، مجهز به ویژگی‌های پیشرفته است. مانند دستیار کنترل پایداری، دستیار حفظ بین خطوط و دستیار ترمز فعال ، نه تنها یک سیاره سبزتر را تضمین می‌کند، بلکه یک سواری ایمن‌تر و راحت‌تر را برای رانندگان و عابران پیاده تضمین می‌کند. این فقط یک کامیون نیست، بلکه نمادی از تعهد بی‌دریغ ما به سیاره سبزتر و آینده‌ای پاک‌تر است.»

اکتروس الکتریکی(eActros) ایمنی و راحتی را برای رانندگان و عابران پیاده تضمین می‌کند. سیستم هشدار خودروی صوتی آن یک لایه ایمنی اضافی اضافه می‌کند و باعث می‌شود تا با سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت توسط سایر کاربران جاده قابل تشخیص باشد

عرضه اکتروس الکتریکی در عربستان سعودی یک گام مهم در جهت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از حمل و نقل است. کامیون‌های دیزلی یکی از بزرگترین منابع انتشار گازهای گلخانه‌ای در جهان هستند. جایگزینی آنها با کامیون‌های الکتریکی می تواند به کاهش آلودگی هوا و کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک کند. عرضه eActros می تواند فرصت‌های جدیدی برای بخش حمل و نقل عربستان سعودی ایجاد کند. کامیون‌های الکتریکی هزینه سوخت کمتری نسبت به کامیون‌های دیزلی دارند و می‌توانند به کاهش هزینه‌های عملیاتی شرکت‌های حمل و نقل کمک کنند.

همچنین این کامیون‌های الکتریکی مرسدس بنز می‌توانند به بهبود کیفیت زندگی در عربستان سعودی کمک کند. کامیون‌های الکتریکی صدای کمتری نسبت به کامیون‌های دیزلی تولید می‌کنند و می‌توانند به کاهش آلودگی صوتی در شهرها کمک کنند.

کامیون اکتروس الکتریکی برای طیف گسترده‌ای از کاربردها در عربستان سعودی مناسب است. این کامیون می‌تواند برای حمل و نقل کالاهای تجاری در داخل شهرها، بین شهرها و حتی برای حمل و نقل مواد غذایی و محصولات کشاورزی استفاده شود.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید