مطالب

نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور


نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور برگزار می شود.
نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور

نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور با عنوان KITO NEXT در روز یکشنبه مورخه ۱۴ آبان ماه، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

همراه با شرکت کرمان موتور، «دانشگاه علم و صنعت ایران ” و پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در برگزاری نخستین رویداد نواوری و فناوری کرمان موتور مشارکت و همکاری دارند.

مهمترین محورها و پنل های تخصصی این رویداد، شامل “خودروهای هیبریدی، برقی و انرژی های نو”، “هوش مصنوعی و خودروهای هوشمند متصل و خودران”، “فناوری های پیشرفته در حوزه مواد و فرایندهای تولید”، “طراحی و توسعه پلتفرم مشترک”، “رویکردهای نوین در طراحی استایل خودرو”، “تحلیل و شبیه سازی خودرو” و ” مدرسه کسب وکار کرمان موتور” می باشد.

همچنین قرار است تا در این رویداد فرصت های نوآوری و فناوری ، مراحل توسعه اولین محصول بومی کرمان موتور تشریح شود و نسبت به تاسیس دفتر تحقیق و توسعه فناوری شرکت کرمان موتور در دانشگاه علم و صنعت اقدامات لازم صورت گیرد.

دبیرخانه نخستین رویداد KITO NEXT از تمام شرکت های دانش بنیان، فناور و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی و دانشگاهی، اعضا هیئت علمی دانشگاه ها، نخبگان، پژوهشگران و صاحبان ایده حوزه صنعت خودرو به منظور اطلاع از نیازهای فناورانه شرکت کرمان موتور برای حضور در این همایش و رویداد 
دعوت به عمل آورده است. علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد فوق می توانند از طریق نشانی https://kermanmotor.com/kitonext اقدامات لازم را انجام دهند.

یاددآور می شود که نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، ۱۴ آبان ماه  در سالن امام رضا(ع) دانشگاه علم و صنعت ایران از ساعت ۸ الی ۱۵ با حضور فرهیختگانی از ایران، چین و ایتالیا برپا خواهد شد.

نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتورمنبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید