مطالب

هزینه جدید نصب آسانسور در ساختمان (پاییز ۱۴۰۲)


قیمت آسانسور در سال ۱۴۰۲ با توجه به تورم شدید نسبت به قیمت آسانسور در سال های گذشته، افزایش ۲۰۰ الی ۳۰۰ درصدی …
هزینه جدید نصب آسانسور در ساختمان (پاییز 1402)

قیمت آسانسور در سال ۱۴۰۲ با توجه به تورم شدید نسبت به قیمت آسانسور در سال های گذشته، افزایش ۲۰۰ الی ۳۰۰ درصدی را تجربه می کند. قیمت آسانسور بسته به نوع آن ( هیدرولیک یا کششی) قیمت های متفاوتی خواهد داشت.

عوامل موثر در قیمت آسانسورها

عوامل زیادی در فراز و فرود قیمت های انواع  آسانسور دخالت دارند که از جمله آنها می توان به: تعداد طبقه ساختمان، ظرفیت نفرات و سرعت در آسانسور، نوع آسانسور (کششی یا هیدرولیک)، استفاده از قطعات ساخت داخل یا خارج و از همه مهمتر نرخ روز ارز اشاره نمود. در ادامه به تفصیل عوامل موثر بر قیمت انواع آسانسور را مورد بررسی قرار خواهیم داد . با ما همراه باشید:

 
 اول: قیمت آسانسور بر اساس سایز

اندازه آسانسور مستقیماً بر هزینه پروژه تأثیر می گذارد. قوانین ساختمانی در اکثر مناطق، اندازه آسانسور مسکونی را به ۱۸ فوت مربع محدود می کند. آسانسورهای هیدرولیک که در خانه شما تعبیه شده است، ممکن است پشت در یا قفسه کتاب پنهان شوند، و بیشتر آنها تزئین شده یا تمام شده اند تا طوری به نظر برسند که انگار همیشه بخشی از خانه بوده اند.

 
 دوم: قیمت آسانسور بر اساس نوع

در نهایت، پنج نوع آسانسور  امروزه در دسترس هستند. بسته به سازنده، ممکن است تغییراتی در این انواع وجود داشته باشد، اما مکانیک اصلی یکسان است. از این پنج مورد، هیدرولیک و پنوماتیک بیشتر در خانه ها یافت می شود. در تصاویر زیر قیمت انواع مدل آسانسور را می توانید مشاهده نمایید.

هزینه جدید نصب آسانسور در ساختمان
هزینه جدید نصب آسانسور در ساختمان
هزینه جدید نصب آسانسور در ساختمان
هزینه جدید نصب آسانسور در ساختمانمنبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید