مطالب

هزینه خرید خانه در جزیره کیش + جدول قیمت


جزیره کیش که غالبا در جایگاه یک جزیره تفریحی شناخته می‎‌شود، به دلیل فضای آرامی که دارد هر ساله متقاضیان زیادی را نیز به برای خرید ملک و …
هزینه خرید خانه در جزیره کیش + جدول قیمت

جزیره کیش که غالبا در جایگاه یک جزیره تفریحی شناخته می‎‌شود، به دلیل فضای آرامی که دارد هر ساله متقاضیان زیادی را نیز به برای خرید ملک و آپارتمان به سمت خود می‌کشاند؛ اما با چه حدود قیمتی می‌توان در جزیره کیش خانه خرید؟

به گزارش ایران جیب از تجارت‌نیوز، کیش یک جزیره تفریحی در شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان است و در جنوب کشور قرار دارد. این جزیره در میان آب‌های خلیج فارس قرار گرفته‌ است و به دلیل وجود منطقه آزاد تجاری، مراکز تفریحی و تجاری، جاذبه‌های گردشگری و هتل‌های فراوان یکی از مقاصد عمده گردشگری در ایران محسوب می‌شود.

تفریحی بودن جزیره کیش این تفکر را برای عموم ایجاد می‌کند که این جزیره تنها مکانی برای گذراندن اوقات فراغت محسوب می‌شود اما واقعیت این است که تعداد ساکنان کیش به ۴۰ هزار نفر می‌رسد و هر سال نیز افراد زیادی کیش را برای سرمایه‌گذاری در بخش مسکن یا سکونت دائم انتخاب می‌کنند. اما قیمت خرید آپارتمان در جزیره کیش در چه محدوده‌ای قرار دارد؟

قیمت آپارتمان در جزیره کیش

مشاهدات نشان می‌دهد خرید آپارتمان در یک جزیره نیز پیرو همان قواعدی است که در شهرها وجود دارد؛ جزیره کیش نیز محله‌های متفاوتی دارد که انتخاب هر کدام از آنها باعث می‌شود خریدار با طیف متفاوتی از قیمت مواجه باشد.

مشاوران املاک این منطقه می‌گویند قیمت آپارتمان در جزیره کیش و در ضعیف حالت ممکن از متری ۵۵ میلیون تومان شروع می‌شود و در برج دوقلو با بهترین متریال ساخت تا ۵۰۰ میلیون نیز می‌رسد.

بهترین انتخاب برای سکونت در کیش

بهترین محله‌های کیش برای سکونت شامل چند شهرک، برج و مجتمع مسکونی هستند که در موقعیت‌های مکانی مناسبی از جزیره قرار واقع شده‌اند؛ برای مثال شهرک صدف که در شرق جزیره قرار دارد، اصلی­‌ترین شهرک کیش محسوب می‌شود و همین دلیل باعث شده‌ است تا این شهرک طرفداران زیادی داشته‌ باشد.
 

هزینه خرید خانه در جزیره کیشمنبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید