مطالب

کاهش ۱۵۰۰ واحدی شاخص بورس


امروز شنبه اغلب نمادهای خودرویی بازار سبزپوش بودند و نمادهای خودرو، فولاد و خساپا از نمادهای سبز بودند که اثر مثبت بر شاخص …
کاهش 1500 واحدی شاخص بورس

امروز شنبه اغلب نمادهای خودرویی بازار سبزپوش بودند و نمادهای خودرو، فولاد و خساپا از نمادهای سبز بودند که اثر مثبت بر شاخص داشتند. اما شاخص در نهایت ریزش کرد و پایین‌تر از سطح روز چهارشنبه ایستاد.

در معاملات امروز شنبه شانزدهم دی ماه ۱۴۰۲، شاخص کل بورس تهران هزار و ۵۳۲ واحد نسبت به روز کاری گذشته پایین‌تر ایستاد و به سطح ۲ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۷۰۱ واحد رسید. 

شاخص کل هم‌وزن بورس نیز با افزایش ۳۱۶ واحدی در رقم ۷۵۷ هزار و ۷۵ واحدی ایستاد. 

شاخص کل فرابورس با افت ۱۲ واحدی به رقم ۲۶ هزار و ۱۸۱ واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن فرابورس با افزایش ۲۱۵ واحد به سطح ۱۳۹ هزار و ۴۷۱ واحد رسید. 

بزرگان سبز و قرمز بورس و فرابورس

امروز اخابر، میدکو و همراه نمادهای قرمز پوش بورس بودند که بیشترین اثر را در افت شاخص کل بورس داشتند. در سوی دیگر اغلب نمادهای خودرویی بازار سبزپوش بودند و نمادهای خودرو، فولاد و خساپا از نمادهای سبز بودند که اثر مثبت بر شاخص داشتند.

در فرابورس نیز نمادهای بپاس، وسپهر و تجلی بیشترین اثر کاهنده را بر شاخص داشتند و نمادهای غصینو، سرچشمه و دماوند بیشترین اثر افزایشی را بر شاخص کل فرابورس داشتند.منبع

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید